Beşiktaş Espor Rampage ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Beşiktaş Espor Rampage ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

BEŞİKTAŞ ESPOR RAMPAGE İLE SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALADI

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Beşiktaş, oyuncu ekipmanı markası olan Rampage markası ile sponsorluk anlaşması imzaladığını resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Beşiktaş Espor Rampage ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

RAMPAGE

Rampage yukarıda da belirttiğimiz gibi profesyonel oyuncu ekipmanları üreten bir marka. Klavye, Mouse, Kulaklık, Joystick, Mousepad, Kasa, kablo tutucu gibi kısacası bir oyuncunun tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Rampage markası Segment Bilgisayar firmasına aittir.

rampage_logo

Rampage oyuncu ürünlerinin incelemelerini okumak için tıklayın.

ESpor Nedir?

Espor, hem fiziksel hem de zihinsel birtakım özelliklere sahiptir. Bunlar: Sanal veya bilgisayar ortamında icra edilmesi, yeni tesis veya ekipman bakımından geleneksel sporlarla karşılaştırıldığında çok büyük finansal kaynağı gerektirmemesi, dünyanın her bölgesinde bu sporu icra edebilme olanağının bulunması, bireysel ve takım halinde oyuna açık olması, ve doğasına özgü araç gereci gerektirmesidir. Espor, dünyanın bir ucundaki insanın dünyanın diğer ucundaki insanla internet aracılığıyla buluşup oyun oynayabileceği ya da büyük elektronik spor organizasyonları aracılığıyla dünyanın farklı yerlerinden gelen insanların buluşup oyun oynayabilecekleri hem fiziksel hem de zihinsel çaba gerektiren bir spor olarak tanımlanabilir.

Beşiktaş Espor Rampage ile olan sponsorluk anlaşmasını resmi sosyal medya hesaplarından bu şekilde duyurdu.

 

“Türkiye’nin önde gelen oyuncu ekipman markası Rampage ile sponsorluk anlaşması imzaladığımızı açıklamaktan mutluluk duyarız.🦅

Ürün ve kampanyalar için: rampage.com.tr 

#Beşiktaş #CometoBeşiktaş #Rampage #YüreğinleOyna “

 

beşiktaş espor rampage sponsorluk

 

 

Ülkemiz de günden güne büyüyen espor büyük markaların sponsorluk anlaşmaları yapmasıyla daha da büyüyor. Bu tarz sponsorluk anlaşmalarının devam etmesini tüm espor kulüpleri için diliyoruz.

Sponsorluk anlaşmasının detayları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş espor kulübüne ve diğer kulüplere bu sezonda başarılar dileriz.

Share