Everest SGM-X7 PRO İncelemesi

Everest SGM-X7 PRO İncelemesi

Tartışmasız Türkiye’nin en çok satan oyuncu ürünü olan SGM-X7 güncellenmiş şekilde tekrar karşımıza çıkıyor. EVEREST SGM-X7 PRO. İlk versiyonu olan SGM-X7 gibi ucuz olan farede DPI yükseltilmiş ve fareye yazılım eklenmiş. Renkleriyle de hafif oynanmış. Hadi bu ürünü inceleyelim.

4800 DPI 

EVEREST SGM-X7 PRO çok yüksek DPI oranına sahip. Aynı zamanda değiştirilebilir DPI özelliği de bulunan üründe maksimum 4800 DPI ile oyunlarda çok hızlı ve kıvrak hareketleri ufak mouse hareketleriyle kolayca yapabilirsiniz. Mouse üzerindeki tuş sayesinde DPI seviyesi kolayca değiştirilebilir. SGM-X7 PRO DPI seviyeleri 1200/1600/2400/4800 DPI olarak karşımızaçıkıyor

3 MİLYON TIKLAMA ÖMRÜ

EVEREST SGM-X7 PRO uzun ömrüyle de dikkat çekiyor. 3 Milyon tıklama özelliği sayesinde ömürlük bir mouse olduğunun sinyallerini veriyor.

TASARIM

EVEREST SGM-X7 PRO tasarım olarak önceki model olan SGM-X7‘den mouse üzerindeki tuşların renklerinin farklı olmasıyla ayrılıyor. SGM-X7‘de sağ ve sol tuşlar gövdeyle aynı renk iken SGM-X7 PRO‘nun gövdesi siyah. sağ ve sol tuş ise gri renkte.

SGM-X7 PRO değiştirilebilir 7 farklı LED aydınlatmasıyla birlikte geliyor. Her DPI seviyesine farklı bir renk atayarak hangi DPI seviyesinde olduğunuzu kolayca görebilirsiniz. Aynı zamanda özellikle karanlık ortamlarda LED aydınlatma desteği güzel bir görsellik katıyor.

 

2X TIKLAMA TUŞU

X7 serisinde göze çarpan özelliklerden biri çift tıklama(2x) tuşu. Bu tuş sayesinde hız gerektiren oyunlarda daha seri tıklamalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 2x tuşu sayesinde farenin sol tuşunu da daha uzun ömürlü kullanma şansına sahip olursunuz.

 

EVEREST SGM-X7 PRO MAKRO YAZILIMI

SGM-X7 PRO‘nun kendine özgü makro yazılımı sayesinde farenin tuşlarına farklı görevler atayabilirsiniz. Oynadığınız oyuna göre veya günlük yaptığınız ofis işlemlerinizde bu makrolar oldukça işinize yarayacak.

 

MOUSEPAD HEDİYELİ

EVEREST SGM-X7 PRO oyun severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını iddia ediyor. Bu konuda da haksız sayılmaz. Önceki modeli SGM-X7‘de olduğu gibi X7 PRO‘da da mouse pad hediyesi var. Bu sayede sizi mousepad masrafından da kurtarmış oluyor.

SGM-X7 PRO TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Bağlantı noktası Usb
Boyut 130*86*39mm
DPI 1200/1600/2400/4800
Malzeme kauçuk kaplama

 

SGM-X7 PRO‘nun ortalama fiyatı 45 TL internette veya teknoloji mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu özelliklere sahip olan bir ürünün satış fiyatı’nın bu seviyelerde olması şaşırtıcı. 300-400 liralık mouselarda bulunan özelliklerin hepsi SGM-X7 PRO‘da mevcut.

 

Share