Rampage SN-RW66 ALPHA-X 7.1 Surround Sound System Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Rampage SN-RW66 ALPHA-X 7.1 Surround Sound System Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Oyunseverlerin yakında takip ettiği Rampage markasının 7.1 surround ses sistemine sahip oyuncu kulaklığı olan Rampage SN-RW66 ALPHA-X modelini inceliyoruz.

Rampage SN-RW66 ALPHA-X 7.1 Surround Sound System Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Öncelikle ürünün tasarımından bahsetmek gerekirse çok sade bir tasarıma sahip. LED aydınlatmaları çok doğru yerlerde kullanılmış. Hem kulaklığın mikrofon kısmında hem de her iki yan tarafında LED aydınlatması bulunuyor. Rampage SN-RW66 ALPHA-X 7.1 surround ses sistemi, dolby desteği, geniş kafa bandı ve diğer özellikleriyle ön plana çıkıyor. Hadi bu özelliklere daha yakından bakalım.

7.1 SURROUND SES SİSTEMİ

7.1 surround ses sistemi özellikle CS-GO tarzı aksiyon, FPS oyunlarında sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarmak için oldukça güzel bir özellik. 7.1 surround ses sistemi sayesinde rakiplerinizin tam olarak hangi taraftan size yaklaştığını ya da hangi tarafta hareket ettiğini bu harika ses sistemi sayesinde kolaylıkla tespit edebiliyorsunuz. Rampage SN-RW66 ALPHA-X 7.1 surround ses sistemini ayrıca DOLBY ile güçlendirmiş. DOLBY günümüzde bilinen en kaliteli ses kodlama markasıdır. Bu yüzden oyuncular için oldukça ideal bir kulaklık. Oldukça başarılı bir ses sistemine sahip olan Rampage SN-RW66 ALPHA-X 50 mm mıknatıslı Neodimyum hoparlörler vasıtasıyla sesini bizlere ulaştırıyor. 50 mm hoparlöre sahip bir kulaklık oyuncular için oldukça yeterli bir ölçüt. Daha yüksek hoparlör boyutuna sahip kulaklıklar genelde profesyonel olarak ses ile ilgilenen kişiler tarafından tercih ediliyor.

 

TASARIM

Rampage SN-RW66 ALPHA-X çok sade ancak çekici bir tasarıma sahip. İnce işlenmiş detayları, renklerin uyumu ve kulağınızı ağrıtmayan geniş kulak pedlerine sahip. Uzun saatler boyunca kulağınızda rahatlıkla tutabilirsiniz. 100 mm geniş kulak pedlerine sahip ancak yine de çok abartmadan kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kulaklığın yan tarafındaki ızgaralı tasarım göze güzel hitap ediyor. Mikrofon ve her iki hoparlör üzerinde bulunan renkler aynı anda yanıyor. Bu ışıklar herhangi bir efekte sahip değiller sadece açıp kapatabiliyorsunuz. Sadeliği sevenler için tercih edilebilir bir kulaklık.

MİKROFON

Rampage SN-RW66 ALPHA-X üst düzey bir mikrofona sahip. Eğer youtube, twitch ve benzeri platformlarda çok rahat şekilde yayıncılık yapabilirsiniz. Sizi bu konuda tatmin edecektir.

 

Son olarak Rampage SN-RW66 ALPHA-X üç farklı renge sahip. Kırmızı, mavi, yeşil renk seçeneği bulunuyor. Diğer ekipmanlarınızın renklerine uygun olanı seçebilirsiniz. Ses ve mikrofon kalitesi olarak oldukça sağlam ve güvenilir bu kulaklılğlın fiyatı 175 – 200 TL aralığında. Sunduğu özelliklere bakacak olursak fiyatı uygun. Kulaklık alacak arkadaşlara tavsiye edilir.

 

Share