Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu SN-44M İncelemesi

Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu SN-44M İncelemesi

Özellikle youtube, twitch ve benzer sosyal medya platformlarında yayıncılık yapıyorsanız Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu tam size göre. Hadi bu mikrofonu biraz inceleyelim.

RAMPAGE  THRONE OYUNCU MİKROFONU – SN-44M

Ürünün dış görünüşünü ele aldığımızda oldukça sade ve şık dizayn edildiğini görüyoruz. Ürünün üzerinde ses ayarı yapmaya yarayan bir buton var ve bu butonun etrafı renk değiştirebilen ledlerde çevrilmiş. Mikrofonun alt tarafında masada sabit durmasını sağlayan ayak bulunuyor. Mikrofon dikey düzlemde 360 derece döndürme imkanı sunuyor. Bunun yanında mikrofonu elinize aldığınızda malzeme kalitesini ve sağlamlığını hissedebiliyorsunuz.

 

TYPE-C BAĞLANTISI

Rampage Throne oyuncu mikrofonu USB Type-C bağlantısına sahip. Type-C bağlantısının en önemli avantajı yüksek bağlantı hızı ve güvenli bağlantısıdır. Çift yönlü bir uca sahip olması sebebiyle de kolayca bağlanabilirsiniz.

3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİ

Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu anlık olarak mikrofon sesini dinlemeniz için üzerinde bir adet 3.5mm kulaklık girişi bulunduruyor. Bu kulaklığın sesi mikrofonun ön tarafındaki ses kontrol ünitesinden ayarlanabiliyor. Ayrıca bu kulaklık girişinden alınan seste herhangi bir ses gecikmesi yaşanmıyor.

Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu

PAKET İÇERİĞİ

Rampage Throne oyuncu mikrofonu paket içeriği olarak zengin. Paket içeriğinde geniş bilgilere sahip olan kullanım kılavuzu, 2 metre uzunluğunda örgülü Type-C kablo, bir adet etiket ve mikrofonun kendisi bulunuyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu Windows, Mac OS, Linux yani tüm işletim sistemlerinde çalışıyor. Ayrıca Playstation desteği de bulunuyor. Tüm bu cihazlarda çalışması için tek bir şart var USB girişinin olması.

Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu

YÜKSEK KALİTELİ KAYIT ÖZELLİĞİ

Rampage Throne oyuncu mikrofonu, profesyonel youtube ve twitch yayıncıları için tasarlanmıştır. Cardioid ses alma teknolojisi sayesinde sadece önden gelen sesleri kaydeder ve etraftan gelen diğer gürültüleri  kayıt etmez. Bu sayede çok yönlü mikrofonlara göre %20 daha fazla ses kalitesi sunuyor. Ayrıca mikrofon üzerinde çok yönlü moda geçiş yapma özelliği de bulunuyor. Bu sayede farklı yönlerden ses almak zorunda olduğunuz oramlarda bu modu seçip çok yönden ses kaydı alabilirsiniz.

Rampage Throne Oyuncu Mikrofonu

RAMPAGE THRONE OYUNCU MİKROFONU NASIL KULLANILIR

Mikrofonu paketin içinden çıkan USB kablo yardımıyla bilgisayara bağladıktan sonra herhangi bir programa ihtiyaç duymadan direk kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra ses modunu seçmek için mikrofonun üzerindeki kontrol ünitesini kullanabilirsiniz. Bu kontrol düğmesini en sola çevirdiğinizde cardioid modu, en sağa çevirdiğinizde çok yönlü mod, orta konuma getirdiğinizde ise sessiz moda almış oluyorsunuz.

Rampage Throne SN-44M Oyuncu Mikrofonu

 

Son olarak Rampage Throne oyuncu mikrofonu ‘nun fiyatı 800 TL civarında. Çok profesyonel kitlelere hitap etmesine rağmen bu kadar ucuz olabileceğini tahmin etmiyordum açıkcası. Bu özelliklere bakınca en az 1500 TL gibi bir fiyat bekliyordum. Ancak Rampage alıştığımız gibi her zaman ucuz fiyat politikasıyla karşımızda. Mikrofon almak isteyen arkadaşlara tavsiye edilir.

Share