S-link IP-511 Taşınabilir Şarj Cihazı

S-link IP-511 Taşınabilir Şarj Cihazı

Bu yazımızda s-link IP-511 Taşınabilir Şarj Cihazını inceliyoruz.

S-link IP-511 taşınabilir şarj cihazı ile piyasada bulunan tüm mobil cihazları şarj etmeniz mümkün. Ürün üzerinde hem Micro USB cihazlarınız için dahili bir kablo bulunuyor hem de bu dahili kabloyu Lightning çıkışa dönüştüren bir çevirici bulunuyor. Yani hem Samsung, Sony, HTC, gibi Android işletim sistemli yani mobil cihazlarınız için hem de Apple marka cihazlarınız için bir powerbank sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ürün üzerinde harici bir USB çıkışı da mevcut. Bu sayede telefon harici cihazlarınıza da USB bağlantısı sayesinde güç sağlayabileceksiniz.

KAPASİTE

S-link IP-511 taşınabilir şarj cihazı 5000 mAh kapasiteye sahip. Bu da örnek vermek gerekirse iPhone 6s cihazınızı ortalama 2 kez dolduracağı anlamına geliyor.

TASARIM

S-link IP-511 powerbank ortalama bir telefon boyutunda olduğu için telefonunuzla beraber tek elinizle taşımanız mümkün. S-link IP-511 sadece 120 gr ağırlığında ve 4.3mm kalınlığa sahip. Bu ağırlığıyla zaten telefonunuzdan bile hafif bir powerbank. Ayrıca ürünün siyah ve beyaz rengi bulunuyor.
Malzeme kalitesi olarak Samsung Note 4’te olduğu gibi deri görünümlü bir malzemeye sahip bu da güzel bir his sunuyor.

LİTYUM POLİMER BATARYA

S-link IP-511 taşınabilir şarj cihazı lityum polimer bataryaya sahip. Buda güvenlik açısından herhangi bir sorun olmadığı anlamına geliyor. Aynı zamanda polimer hafıza etkisi yoktur. Bu sayede kullanılmadıkları zamanlarda daha az enerji kaybederler.

HIZLI ŞARJ

S-link IP-511 Taşınabilir Şarj Cihazının çıkış amperi 2.1A. Bu ne demek yani hızlı bir şeklide cihazınızı şarj edebilyorsunuz. Aynı zamanda giriş gücü de 2.1.A. Bu da Powerbankı şarj ederken hızlı şekilde şarj etmenizi sağlıyor. Her iki yönde de hızlı şarj desteği olduğu için zamandan da tasarruf ediyorsunuz.

UYGUN FİYAT

S-link IP-511’in fiyatı da özellikleri kadar hoşunuza gidecek. Bu powerbankı piyasada 45-50 TL’ye bulabilmek mümkün. Bu fiyata bu özellikler pekte kaçırılacak bir fırsat gibi gözükmüyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapasite              5000 mAh

Giriş Voltajı        DC 5V/2.1A

Çıkış Voltaj         DC 5V/2.1A

Ürün Materyal   Plastik

Led Gösterge     4 Seviyeli

Share