Snopy Rampage SN-R2 Mikrofonlu Kulaklık İncelemesi

Snopy Rampage SN-R2 Mikrofonlu Kulaklık İncelemesi

Müzik dinlemenin yanı sıra artık oyun oynayanların da en sık kullandığı ekipmanlardan birisi de kulaklık. Oyuncular için sesin önemi oyunlarda çok önemli. Oyunculara yön bulma, düşmanın yerini ayak sesinden tahmin etme gibi birçok konuda yardımcı oluyorlar. Snopy Rampage SN-R2 Mikrofonlu Kulaklık incelemesini yazımızda bulabilirsiniz.

SNOPY RAMPAGE SN-R2 MİKROFONLU KULAKLIK

Tasarım olarak baktığımızda tam bir oyuncu kulaklığı görünümü veriyor. Malzeme kalitesi ve rahatlığı bakımından uzun süreli kullanılabilir. Yumuşak kulak süngerleri sayesinde de hiçbir acı hissettirmiyor. Kafa bandı da aynı şekilde yumuşak süngerimsi bir malzemeden yapılmış bu da kafamızda ağırlık veya uzun süreli kullanımlarda acı yaşatmıyor.

MİKROFON

RAMPAGE SN-R2 Oyuncu Kulaklığı her yöne özgürce çevirebileceğiniz bir mikrofona sahip. Mikrofon, malzeme ve ses kalitesi açısından oldukça sağlam. Seslerde en ufak bir kayıp yaşanmıyor.

KAFA BANDI

Herkesin kafa yapısına uygun olarak ayarlanabilir kafa bandı var. Bu özelliği sayesinde kafanızı çok iyi sarıyor ve oyunlardan tam ses performansı almanızı sağlıyor. Aynı zamanda çok esnek bir malzemeye sahip olması sayesinde fak tefek gerdirme hareketlerinde kulaklığa zarar gelmesini engelliyor.

Snopy Rampage SN-R2
Snopy Rampage SN-R2

SES KONTROLÜ

RAMPAGE SN-R2 Oyuncu Kulaklığının kablosu üzerinde ses kontrol tuşu var. Özellikle multimedya özelliği olmayan klavye kullanıyorsanız bu kablo üzerindeki ses kontrol kumandası deyim yerindeyse hayat kurtarıyor.

Snopy Rampage SN-R2

Teknik Özellikler

Bağlantı Tipi: Kablolu
Fiş Tipi :3.5 mm Stereo 3 kutup
Kablo Uzunluğu: 2.2 mt.
Mikrofon: Var
Nominal Güç: 20 mW
Hoparlör: 40 mm
Hassasiyet: 105 dB +/-3 dB
Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 KHz
Empedans: 32 Ohm

Fiyatına oranla yüksek konfor ve kalite sunan RAMPAGE SN-R2’yi inceledik. Piyasada 30 TL – 50 TL arası değişen fiyatıyla teknoloji marketlerinden veya internetten satın alabilirsiniz.

Share