Snopy V5H Direksiyon Seti

Snopy V5H Direksiyon Seti

Snopy V5H Direksiyon Seti

Özellikle araba, tır oyunlarını oynayanların yakından tanıdığı Snopy V5H direksiyon seti ucuz fiyatıyla oyuncuların ilgisini çekiyor.

GTA 5, Euro Truck Simulator, Need for Speed ve benzeri araç kullanılabilen tüm oyunlarla uyumlu. Direksiyonu oldukça hassas. Oyunlarda gerçek araç hissi sunuyor. Tabi bu his oynadığınız oyunla da alakalı.

Snopy V5H Oyuncu setinin vites kolu normal araçlarda olduğu gibi klasik 1,2,3,4,5 şeklinde değil. Oyun oynamayı kolaylaştıracak şekilde ileri ve geri hareket ettirdiğinizde yükselen veya düşen vites şeklinde. Bu gerçek sürüş hissinden uzaklaştırsa da dediğim gibi oyunlarda daha çok kolaylık sağlıyor.

Direksiyonun arka kısmında lüks performans araçlarının direksiyonlarında olduğu gibi iki adet pedal bulunuyor. Direksiyonu elinizle tuttuğunuzda bu pedalları rahat şekilde tutabiliyorsunuz. Özellikle hız gerektiren oyunlarda olayın içine daha çok müdahil olmuş hissi veriyor. Direksiyon arkasındaki pedallar gerçekten çok işe yarıyor.

Direksiyonu bilgisayara tanıtmak için yazılım kullanmanız gerekiyor. Bu yazılım zaten ürünün kendi sitesinden kolaylıkla indirilebilir. Bu yazılımı kurmadan direksiyondan tam performans alamayabilirsiniz.

Snopy V5H Direksiyon Setinde dâhili olarak ayak pedalı da bulunuyor.  Bu pedallar gaz ve fren için kullanılabiliyor. Basma hissi rahat çok aşırı kuvvet uygulamadığınız sürece uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca gaz ve fren pedalının altında bir ayak koyma standı çıkıyor. Bu da topuklarınızın ağrımaması için ince düşünülmüş bir olay.

Direksiyon konsolunun altında direksiyonu masaya sabitlemeye yarayan vantuzlar(vakum) bulunuyor. Bunlarda oyuna yoğunlaşma açısından oldukça işe yarıyor. Oyunun ortasında direksiyon düşmesi herhalde kabul edilemez.

Direksiyonda son olarak belirtmek istediğim nokta titreşim. Bazı oyuncular titreşimden hoşlanmasa da gerçekçilik katma konusunda oldukça işe yarayan bir özellik.

Snopy V5H Özellikleri

Renk: Siyah/Gri
Direksiyon Dönüs Derecesi: 180
Tuş Sayısı: 19
Titreşim: Var
Sürücü: Var
Vites: Var
Pedal: Var
Bağlanti Şekli: Usb
Paket İçeriği: Direksiyon, pedal. vites ve el fireni, kullanım ve garanti kitapcığı, sürücü dc
El Freni: Var
Direksiyon Çapı: 25 cm

Ürünü bimeks, hepsiburada, vatan bilgisayar gibi teknoloji mağazalarından 100-150 TL civarında almak mümkün.

Share